practicieni ThetaHealing cu Andrea Filip

Practitioners / coaches ThetaHealing

Pe aceasta pagina, ai la dispozitie datele de contact ale consultantilor si terapeutilor ThetaHealing®‎ care isi desfasoara activitatea la nivel local, in diferite orase. Toti terapeutii din aceasta lista detin certificat oficial inregistrat si eliberat de ThetaHealing Institute of Knowledge® in urma absolvirii cursurilor de ThetaHealing®‎ cu Andrea Filip.

*Persoanele ale caror date sunt cu Bold sustin sesiuni online via Skype

Oras Nume Prenume Adresa ta de e-mail
Asau Napa Laurentiu Mihai laurbbb@gmail.com
Barcelona Malita Cristina malitacristina@gmail.com
Braila Galiceanu Alexandrina drgaliceanu@yahoo.com
Brasov Bancila Mariana mariana.bancila2008@gmail.com
Bucuresti Tudose Oltea contact@olteatudose.com
Bucuresti Burdujan Elena Melania melaniaburdujan@yahoo.com
Bucuresti Sava Diana dianasava@yahoo.com
Bucuresti Pop Anca anca.pop07@yahoo.ro
Bucuresti Amariutei Catalin catalin.amariutei@gmail.com
Bucuresti Lungu Ecaterina lungu.ecaterina@gmail.com
Bucuresti Paunescu Adriana paunescu.adriana@yahoo.com
Bucuresti Popescu Ioana Laura witteveenlaura@gmail.com
Bucuresti Iordache Ana Maria anna.iordache@yahoo.com
Bucuresti Samoilescu Claudia samoilescu.claudia@yahoo.com
Bucuresti Ababei Ungar Ana Maria ungar.anamaria@gmail.com
Bucuresti Enache Oana Ana-Maria thetahealingcuoana@gmail.com
Bucuresti Dutu Florentina florentina_dutu@rdsmail.ro
Bucuresti Melcescu Dorina dorinamelcescu@gmail.com
București Lupașcu Dorina dorinalupascu8@yahoo.com
Bucuresti Nisipeanu Georgeta geta_nisi@yahoo.com
Bucuresti, Israel Priefer Claudia dia.priefer@gmail.com
Bucuresti Bucur Dana dana.bucuragri@gmail.com
Calarasi Dumitru Mihaela michaela1918@yahoo.com
Cehu Silvaniei Balint Ioana ioana_balint2006@yahoo.com
Cluj Napoca, Baia Mare Szilagyi Melinda moszil@icloud.com
Cluj-Napoca Maierean Mihaela imihaelamaierean@gmail.com
Cluj-Napoca Gherman Bogdan Bogdan.gherman@intensa.ro
Cluj-Napoca Baumgarten Simina simina.baumgarten@gmail.com
Cluj-Napoca Balog Anca-Andreea ancaandreea@yahoo.com
Cluj-Napoca Neamtu Ioana office@ilovethetahealing.ro
Cluj-Napoca Diertic Adriana adrianadiertic@yahoo.co.uk
Comanesti Mazilu Gabriela Mihaela gabrielamihaelamazilu@yahoo.ro
Constanta Cojocaru Ana Maria anamaria_9912@yahoo.com
Constanta Sterian Daniela daniela_ste76@yahoo.com
Craiova Ciulu Persida persida_tudor@yahoo.com
Craiova Iacob Manuela iacobmanuela68@yahoo.com
Germania Paraschiv Mihaela pmichelle2512@yahoo.vom
Ghent, Belgia Mogosanu Diana diana.mogosanu@gmail.com
Iasi Esslim Nadia nadia23in@yahoo.com
Iasi Drosescu Paula paula_drosescu@gmail.com
Iasi Mocanu Andreea office.andreeamocanu@gmail.com
Iasi Petrula Mihaela mihaelapetrula@yahoo.com
Navodari Mihai Eugenia mihai.eugenia2@yahoo.com
Perpignan Medrea Estienne Georgiana georgiana.medrea_estienne@yahoo.fr
Pitesti Georgescu Valentin georgescu.valentin.nicolae@gmail.com
PITESTI Iordache Nicolae naeiordache@yahoo.com
Ploiesti avram gratiela gratielaavram@yahoo.com
Ploiesti Tulica Arsene Valentina Elena valentinaarsene@yahoo.com
Romam Petenchi Daniela dana.edmond@yahoo.com
Teleorman Wajcman Maria mariawajcman@gmail.com
Tg-Mures Jakabffi Enikő jakabffi.eniko@gmail.com
Timisoara Nitu Veronica veronica.nitu@gmail.com
Timisoara Moldovan Manuela manuela13moldovan@yahoo.com
Tulcea Dragoman Diana aldiadora@yahoo.com
Tulcea Novic Victoria victoria_novic_ghed@yahoo.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *